Підписано меморандум про співпрацю між БДПУ та GIZ

10 вересня 2020 року відбулося підписання меморандуму між Бердянським державним педагогічним університетом та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ). Сторони домовилися про співпрацю з метою взаємовигідного співробітництва та підтримки покращення якості надання медичних послуг. Від імені БДПУ меморандум підписала перший проректор БДПУ, професор Ольга Іванівна Гуренко, а від імені GIZ директор проекту „Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України“ Майк Маттес.

В період з 20 серпня 2020 року і до березня 2021 буде розроблено електронний інструмент для фінансового планування у лікарнях вторинного рівня з подальшою розробкою академічного навчального курсу, з метою підвищення кваліфікації персоналу, якості та автоматизації процесу фінансового планування в лікарнях.

В рамках роботи експертами GIZ буде розроблено електронний інструмент, який автоматизує процеси розрахунків собівартості послуг. Це пришвидшить і покращить процес фінансового планування в лікарнях, дасть змогу закладам та їхнім власникам зробити належні фінансові розрахунки, бути гнучкими у змінах до розроблених фінансових планів та підвищити прозорість процесу планування.

БДПУ долучився до проекту, як розробник навчального курсу для економістів та менеджерів лікарень України. Курс буде розроблено на кафедрі економіки, підприємництва та фінансів та викладено у систему дистанційного навчання університету, що зробить його доступним для користувачів у будь який час.


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print