Підсумки конкурсу «Наука для відбудови України у воєнний та повоєнний періоди»: впевнена перемога Бердянського державного педагогічного університету

У грудні 2022 року Національний фонд досліджень України оголосив новий конкурс проєктів з виконання наукових досліджень і розробок «Наука для відбудови України у воєнний та повоєнний періоди». Його метою є фінансування колективних наукових проєктів, спрямованих на вирішення невідкладних питань відбудови України у воєнний та повоєнний періоди.

Після завершення терміну подачі заявок із загальної кількості проєктів – 221, тільки 142 заявки відповідали вимогам конкурсу та пройшли наукову і науково-технічну експертизу.

Особливо важливим етапом конкурсу стало оголошення його переможців. Тільки 67 проєктів було рекомендовано для фінансової підтримки Національного фонду досліджень України. Вони відзначилися високою науковою якістю та потенціалом для внесення вагомого вкладу в розвиток України у воєнний та повоєнний періоди.

Із них гідне 34 місце посів проєкт «Дизайн інклюзивного освітнього середовища закладу вищої освіти» Бердянського державного педагогічного університету і отримав високу середню оцінку 90.8. Важливу роль у цьому відіграв творчий колектив проєкту у складі його керівника – дк.пед.н., проф., Ольги Гуренко та виконавців – канд.пед.н., доц. Ганни Лопатіної, канд.пед.н., доц. Євгенії Линдіної, канд.псих.н., доц. Наталі Цибуляк, канд.пед.н., доц. Анастасії Попової та канд.пед.н., доц. Ганни Мицик, який доклав усі свої зусилля для цієї перемоги.

Принагідно висловлюємо вдячність Національному фонду досліджень України та всім, хто допомагав впевнено йти до перемоги! Цей конкурс – чудова можливість для наукової спільноти зробити вагомий внесок у розвиток науки та відбудову України у складний для нашої держави час!


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print