Підсумки проведення науково-методичного семінару «Формування виконавської компетентності: методичний аспект»

14 травня 2021 року на кафедрі теорії та методики навчання мистецьких дисциплін відбувся науково-методичний семінар «Формування виконавської компетентності: методичний аспект». Метою науково-методичного семінару було проаналізувати методичні аспекти проблеми формування виконавської компетентності фахівців музичного мистецтва у процесі концертмейстерської діяльності з солістами-вокалістами, інструменталістами, вокальними, хоровими, хореографічними колективами. Щороку науково-педагогічний склад кафедри стає ініціатором проведення науково-методичних семінарів для вчителів ЗЗСО, викладачів музичних шкіл і ЗВО м. Бердянська та Бердянського району тощо. Але в цьому році семінар об’єднав більше 50 учасників не тільки з нашого регіону, а й з інших областей України.

Програмою науково-методичного семінару було передбачено секційне засідання, на якому презентували свої доповіді викладачі і концертмейстери університету, учителі-практики з різних міст України, а також здобувачі другого рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво). У другій частині семінару показували учасникам майстер-класи доцент кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін БДПУ Павло Косенко; концертмейстерка Бердянської дитячої музичної школи Бердянської міської ради Віра Петкевич; заслужена артистка України, доцентка кафедри мистецтва навчально-наукового інституту «Академія мистецтв» імені С.С. Прокоф’єва Зоя Рожок. Завершальним акордом семінару став концертний виступ викладачки БДПУ Уляни Єгорової-Скобєлєвої «Concerto pour une voix» (Концерт для одного голосу).

Учасники семінару змогли висловити свої пропозиції і побажання щодо проведення наступних семінарів через надану організаторами гугл-анкету. Дякуємо всім за плідну працю і найкращі побажання від учасників семінару: «Сподіваємося на продовження традиції проведення науково-методичних семінарів з актуальних проблем мистецької освіти!».

За матеріалами кафедри теорії та

методики навчання мистецьких дисциплін


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print