Захопливе мистецтво 3D-моделювання

Для учнів бердянської гімназії № 1 доцент кафедри професійної освіти, трудового навчання та технологій факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти Бердянського державного педагогічного університету Павло Буянов провів захід із 3D-моделювання.

3D-моделювання один з найбільш затребуваних напрямків IT-сфери. Метод тривимірного моделювання широко поширений в ігровій індустрії, кіно та анімації, робототехніці, архітектурі, дизайні і будівництві, медицині та промисловості.

3D-моделювання – це процес створення тривимірної моделі об’єкта. Завдання 3D-моделювання – розробити об’ємний візуальний образ бажаного об’єкта. За допомогою тривимірної графіки можна створити точну копію предмета, що існує в реальності, і розробити щось абсолютно нове і фантастичне. 3D-моделювання – це справжнє мистецтво, яке відкриває широкі перспективи для тих, хто вирішив його освоїти!

3D-моделювання в онлайн-редакторі – перша сходинка на шляху оволодіння дітьми способами моделювання об’єктів з використанням інформаційних ресурсів. 3D-редактор дає можливість дитині проявити свою творчість.

Проведений захід видався доволі емоційним і захоплюючим. Учасники заходу познайомилися з програмою TinkerCAD, яка має велику палітру інструментів і графічних образів, заготовки для створення тривимірних букв, цифр та інших затребуваних символів, зручний спосіб зміни розмірів моделей і видалення окремих їх елементів. Створювані школярами моделі можна зберігати на сайті або на локальному диску користувача в форматі файлів STL.

За матеріалами кафедри професійної освіти,

трудового навчання та технологій


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print