ПІДВИЩУЮЧИ ЯКІСТЬ – ПОСТІЙНО ЗРОСТАЄМО

5 квітня ц.р. для студентів спеціальностей «соціальна педагогіка» і «соціальна робота» був проведений майстер-клас по оформленню курсових робіт за ініціативи викладачів кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти в рамках підготовки до рубіжної атестації відповідно до розпорядження Факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти.

Зустріч відбулась з метою підвищення якості підготовки курсових робіт студентами денної форми навчання. Під час зустрічі актив студентів дізнався про основні структурні компоненти студентської наукової роботи, а також особливості її технічного оформлення.

Майстер-клас передбачав теоретичний і практичний блоки роботи зі студентами. Під час заняття зі студентами були обговорені основні правила оформлення курсових робіт, а також типові помилки, які найчастіше допускають при їх оформлені. Паралельна робота на комп’ютерах у компетентнісному центрі ФДССО дозволила майбутнім соціальним працівникам і педагогам разом із викладачем відпрацювати отримані знання, а також попрактикуватись у правильному оформлені курсових робіт.

1 2

3 4

Анастасія Попова

асистент кафедри соціальної роботи

 та інклюзивної освіти

 (світлини з архіву автора)

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print