Раніше – покинута і заросла травою територія, нині – сучасний спортивний майданчик

     Поблизу гуртожитку №2 Бердянського державного педагогічного університету за адресою: вул. Шмідта 4 квітня розпочалося облаштування нового спортивного майданчика.

Такий неоціненний весняний подарунок отримали жителі округу «Центр міста» та студенти університету!

   Вагомий вклад в організацію спорудження спортивного майданчика зробив голова профкому первинної профспілкової організації БДПУ, депутат Бердянської міської ради Віталій Лола, завдяки якому із міського бюджету були виділені кошти на ці роботи. До радісної події долучилися профспілкові лідери: студент гуманітарно-економічного факультету Микола Оверченко, представник факультету фізико-математичної та технологічної освіти Володимир Пєшко та студент факультету фізичного виховання Антон Пожарь.
   «Наші діти повинні рости не лише розумними, але й, головне – здоровими!» – вважає голова профспілкового комітету.

   Встановлено п’ять спортивних знарядь, продовжується їхнє закріплення, асфальтування майданчика, а також благоустрій прилеглої території. Вартість спортивного майданчика складає 118 700 грн.

   Радість події прийшли розділити не лише студенти БДПУ, а й жителі мікрорайону. Відповідальність за належну охорону та догляд за новозбудованим майданчиком взяло на себе керівництво університету на чолі з ректором Ігорем Богдановим.

   Маємо надію, що новий спортивний майданчик сприятиме залученню до здорового способу життя не лише мешканців гуртожитку, але й усієї молоді округу.

DSC5312 DSC5315 DSC5357

image1   

Анастасія Єсіпова,
студентка БДПУ,
голова профбюро ФФСК

 Світлини Дмитра Бакарджиєва
(Студклуб)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print