Підвищення кваліфікації в режимі «онлайн»

Викладачі кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства регулярно і позапланово підвищують свою професійну майстерність. В умовах карантинних обмежень особливої популярності набули вебінари, онлайн майстер-класи та курси.

У квітні цього року доцент кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства Ольга Боговін взяла участь у дводенному інтенсиві «How to quickly develop attractive presentations», що проведено в рамках проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Учасники інтенсиву дізналися про основи сторітелінгу та структури різних презентацій. Спікером виступив Ярослав Жидик, консультант із запуску кейс-клубів та розробки презентацій.

Під час чергового засідання кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства доцент Ганна Табакова поділилась з колегами корисною інформацією, яку отримала на вебінарі «Публікації в міжнародних виданнях». Зокрема, було розглянуто питання «як обрати видання для публікації», «правила оформлення статті», «перевірка індексації видання у Web of Science Core Collection» та інші. Вебінар відбувся на платформі Clarivate.

Доцент кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства Валентина Школа дистанційно підвищила кваліфікацію під час вебінару «Аналіз ліричного твору: мовознавчий і літературознавчий виміри» в рамках освітнього проєкту «На урок». Учасники вебінару ознайомились з новітніми науковими матеріалами щодо аналізу ліричного твору, а також удосконалили практичні навички роботи з поетичним текстом на уроках української мови та літератури.

Текст і фото – Вероніка Астапова,
старший лаборант кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print