Підвищення кваліфікації викладачів кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації

Викладачі кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації БДПУ активно беруть участь у науково-практичних конференціях, різноманітних тренінгах, підвищують свою професійну майстерність.

Епідеміологічна ситуація, яка склалася наразі в усьому світі дала нам не лише нові виклики, але й відкрила нові можливості для дистанційної освіти.

21-22 жовтня 2020 року професор кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації БДПУ Світлана Хатунцева взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Медико-соціальні проблеми дитячого віку» у місті Тернопіль, яка відбулась на базі кафедри дитячих хвороб з дитячою хірургією Тернопільського медичного університету імені І.Я. Горбачевського МОЗ України і отримала сертифікат.

Доцент кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації, фізіотерапевт-вертебролог Центру хребта «Eurospine» Віталій Осіпов взяв участь у дводенному Міжнародному онлайн-тренінгу для лікарів «Мистецтво лікування: післядипломний курс професійного вдосконалення» на онлайн-платформі TicketForEvent, який відбувся 29-30 жовтня 2020 року. Організаторами були Національний медичний університет імені О.О.Богомольця (Київ), Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л.Шупика (Київ), Асоціаціація превентивної та антиейджинг медицини під егідою Міністерства охорони здоров’я та Української ради медичної освіти. Після проведеного тренінгу Віталій Осіпов успішно здав атестаційний іспит і отримав Сертифікат підвищення кваліфікації та Сертифікат дійсного члена Асоціації превентивної та антиейджинг медицини.

За матеріалами кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print