Підвищення суспільної обізнаності щодо проблеми дитячого аутизму

Всесвітній день розповсюдження інформації про проблему аутизму щорічно відзначають 2 квітня. Дата, запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 18 грудня 2007 року (Резолюція № 62/139), прийнята з метою привернення світової уваги до дітей та дорослих, які живуть з аутизмом, розширення знань про аутизм і надання населенню інформацію про те, наскільки важливо діагностувати аутизм якомога раніше.

Цю важливу тему обговорили на круглому столі «Єднаймося заради спільної мети», який організувала кафедра прикладної психології та логопедії із залученням стейкхолдерів – ІРЦ Запорізької області та здобувачів освіти, які навчаються за спеціальністю 016 Спеціальна освіта.

Говорячи відкрито про розмаїття людей та важливість прийняття інакшості, ми разом допомагаємо всім людям та поширюємо толерантність до тих людей, які живуть з психічними розладами.

Важливість розуміння і прийняття не зменшує важливості усіх інших втручань. Україні ще належить пройти довгу-довгу дорогу у забезпеченні вчасної, якісної діагностики, раннього втручання, підтримки родини, впровадженні ефективних педагогічних, логопедичних, психологічних методів допомоги, фармакотерапії, створенні умов у системі освіти для навчання осіб із РСА, підтримки та супроводу впродовж усіх вікових етапів життя.

Доцентка Кафедри прикладної психології та логопедії  Ольга СЕРБОВА


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print