Підвищуємо професійну майстерність

Викладачі кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації Бердянського державного педагогічного університету постійно підвищують свою професійну майстерність.

16 листопада 2020 року професор, завідувач кафедри Світлана Хатунцева взяла участь у заході тривалістю 15 годин (0,5 кредиту ЄКТС) під назвою «Конструктивне узгодження у викладацькій діяльності: від ідеї до реалізації» в онлайн форматі та отримала сертифікат. Проблематика тренінгу була присвячена принципам конструктивного узгодження, навчальних цілей, очікуваних результатів навчання, таксономії Блума, формувального та сумативного оцінювання. Цікавою та корисною виявилась практична робота учасників із впровадження тем тренінгу у власну викладацьку діяльність.

Пройшла навчання та успішно склала тестове завдання доцент кафедри Світлана Кара (9 листопада 2020 року) за навчальними матеріалами на платформі «Гіппократ» та отримала сертифікат. Також викладачка взяла участь у роботі фахової школи «Підготовка до сезону грипу та ГРВІ в рамках циклу Практична педіатрія під час пандемії», яку було організовано Національною медичною академією післядипломної освіти імені П. Л. Шупика ТОВ «ГРУПА КОМПАНІЙ МЕД ЕКСПЕРТ» (10 листопада 2020 р.) та отримала сертифікат.

Доцент Віталій Осіпов пройшов навчання, організоване Українською асоціацією прикладної кінезіології та успішно склав тестування по програмі курсу «Основи анатомії, фізіології і біомеханіки для прикладних кінезіологів» (22 листопада 2020 р.) та отримав сертифікат.

Професійна кваліфікація викладачів, задіяних у реалізації освітньо-професійних програм, забезпечує досягнення визначених програмами цілей та програмних результатів навчання.

За матеріалами

кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print