Північно-південний вектор взаємодії: БДПУ&Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка

Доброю традицією в останні два роки стало проведення гостьових лекцій та інших форм обміну досвідом між закладами вищої освіти України. Так, у середині травні відбувся науково-методичний діалог між викладачами та студентами БДПУ та Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка.

18 травня 2021 року кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної та початкової освіти Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка Юлія Смолянко провела для здобувачів 3 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта БДПУ практикум з вирішення авторських педагогічних кейсів. Викладачка означила теоретичні основи теми та запропонувала для вирішення педагогічні задачі. Студенти 302ДО та 303ДО груп активно дискутували, демонструючи власне, професійно обґрунтоване бачення їх вирішення. Слід зазначити, що для організації зустрічі було використано обладнання, надане Агенством США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проєкту G-Kra-045 «Підтримка дистанційного навчання для Бердянського державного педагогічного університету».

19 травня 2021 року кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти БДПУ Леся Мороз-Рекотова провела лекцію для здобувачів 1 курсу Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, присвячену особливостям розвитку та виховання дітей раннього віку нового покоління, а також поділилася досвідом підготовки та проведення морально-етичної бесіди за змістом прочитаної казки з дітьми старшого дошкільного віку.

Така взаємодія засвідчила високий інтерес сторін не лише до змісту науково-методичного діалогу, а й до особливостей організації студентського життя в університетах, зокрема студентського дозвілля під час «відкриттого мікрофону». У ході спілкування виникла ідея активної взаємодії наступного навчального року.

Леся Мороз-Рекотова,

канд. пед. наук, доцент кафедри дошкільної освіти

Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print