Пізнаємо історію та культуру Бердянська інтерактивними методами

17 вересня 2021 року здобувачі вищої освіти факультету філології та соціальних комунікацій БДПУ за ОПП «Середня освіта (Українська мова і література). Англійська мова» та «Середня освіта (Мова і література (російська)). Англійська мова» разом із викладачами Ганною Вусик та Ганною Александровою долучилися до театралізованого інтерактивного квесту, організованого і проведеного Бердянським художнім музеєм імені І. І. Бродського з нагоди Дня міста.

Перша частина заходу проходила в стінах музею, де старші наукові співробітники закладу презентували глядачам костюмовану виставу про видатних постатей та історичну архітектуру нашого міста. Другою частиною заходу був власне квест, для проходження якого присутні розділилися на три команди й отримали завдання: знайти задані архітектурні споруди ХІХ–ХХ століть, вказати, що розміщено в цих будівлях сьогодні і зробити на їхньому фоні селфі.

Такий цікавий формат інтерактиву, підготовлений Бердянським художнім музеєм імені І. І. Бродського, дав змогу усім присутнім повернутися в минуле, познайомитись із видатними особистостями старовинного Бердянська та прогулятися живописними вуличками з багатою історією та чудовою архітектурою. Усі учасники заходу отримали в подарунок путівники містом і пам’ятні календарі.

Щиро дякуємо співробітникам художнього музею за цікаву і пізнавальну екскурсію та багаторічну співпрацю!

Ганна АЛЕКСАНДРОВА,

доцент кафедри української та зарубіжної літератури

і порівняльного літературознавства


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print