V міжнародна науково-практична онлайн конференція на факультеті фізичної культури, спорту та здоров’я людини

З 16 по 17 вересня, у стінах Бердянського державного педагогічного університету, проходила V Міжнародна науково-практична онлайн конференція «Актуальні питання впливу довкілля, фізичного виховання та спорту на здоров’я людини», організована факультетом фізичної культури, спорту та здоров’я людини спільно з факультетом організації здорового способу життя Поліського державного університету Республіки Білорусь.

На пленарному засіданні учасників конференції вітали декан факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини БДПУ, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, професор, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Сергій Кушнірюк; кандидат медичних наук, доцент, декан факультету організації здорового способу життя Поліського державного університету Республіки Білорусь Тетяна Маринич; доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри фізичної реабілітації факультету фізичного виховання, спорту і здоров‘я Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова Людмила Сущенко; доктор педагогічних наук, професор кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я Запорізького державного медичного університету Інна Ляхова; кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту Хмельницького національного університету Юрій Дутчак та інші.

Із цікавими доповідями на пленарному засідання виступили: д. пед. н., проф. Олена Кузнєцова, «Формирование здоровьесберегающей компетенции студентов учреждения высшего образования в процессе физического воспитания»; к. пед. н., доц. Анатолій Яковлєв «Инновационные формы физического воспитания студенческой молодежи»; магістрант ПолісДУ Дмитро Хомицевич, «Вальгусная деформация стоп у детей»; д. пед. н., проф. Інна Ляхова «Рухова активність майбутніх фахівців фізичної терапії, ерготерапії як запорука здоров’я»; к. н. з фіз. вих. та сп., доц. Юрій Дутчак, «Олімпійське сузір’я Хмельницького національного університету»; к. н. з фіз. кул. та сп., доц. Леонід Котенджи, «Підсумки виступів збірної команди України з пауерліфтингу після річної перерви, пов’язаної з пандемією» та інші.

Наступні дні учасники конференції брали активну участь у п’ятьох секційних засіданнях, до яких були залучені десятки викладачів та студентів БДПУ інших закладів освіти України та зарубіжжя. Загалом було залучено тринадцять закордонних учасників з дев’яти країн світу.

Усі учасники конференції залишилися задоволені від роботи пленарного засідання, секційних зібрань, змістовних і ґрунтовних доповідей та жвавих дискусій.

Віталій Гнатюк,
к. біол. н., доц., заступник декана факультету ФККСЗЛ

з наукової роботи та міжнародної діяльності БДПУ
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print