Планування кар’єри як запорука успішного майбутнього

14 червня 2021 року відбувся вебінар «Правила складання резюме» для здобувачів вищої освіти гуманітарно-економічного факультету Бердянського державного педагогічного університету, зокрема для здобувачів спеціальностей 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 073 «Менеджмент», 051 «Економіка» з використанням платформи Zoom.

Серед організаторів проведеного заходу слід відзначити представницю компанії «Сільпо», фахівця з персоналу Ольгу Савченко, а від БДПУ – декана гуманітарно-економічного факультету, к.і.н., доцента Тамару Макаренко, завідувача кафедри економіки підприємництва та фінансів, д.е.н., професора Павла Захарченка та доцента кафедри економіки, підприємництва та фінансів, к.е.н. Ганну Костенко.

Компанія «Сільпо», яка була заснована у 1998 році, є великою українською мережею супермаркетів та функціонує у складі торгово-промислової групи Fozzy Group. В Україні компанія «Сільпо» стала однією з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів, яка у 2021 році нараховує 297 супермаркетів, що покриває всі області нашої країни. З огляду на це, отримання досвіду фахівців цієї компанії зі створення конкурентних переваг, дієвого фінансового механізму, застосування ефективних важелів управління для забезпечення сталого розвитку компанії у сучасних умовах господарювання є важливим та необхідним для майбутніх фахівців у галузі управління, економіки та фінансів.

Проведення вебінару для здобувачів здійснювали безпосередньо менеджер з персоналу компанії «Сільпо» Катерина Куманецька та спеціаліст з роботи зі студентами Віталій Петріщев. Потужну роботу щодо підготовки вебінару провела менеджер з персоналу регіону «Схід» компанії «Сільпо» Галина Іванченко.

Представники компанії «Сільпо» надали інформацію здобувачам щодо основних вимог правильного написання резюме, його видів й структури, сильних та слабких сторін. Адже вдале написане резюме є запорукою успішного працевлаштування, отримання омріяної посади. Крім того, фахівці компанії «Сільпо» навели реальні приклади вдалого планування кар’єри, найкращого демонстрування потенційним роботодавцям професійних якостей та кар’єрного зростання.

Проведена онлайн-зустріч з представниками компанії «Сільпо» для здобувачів вищої освіти гуманітарно-економічного факультету стала скринею корисних ідей та приводом для думок під час освітнього процесу про своє професійне майбутнє. Щиро дякуємо за можливість поспілкуватися з професіоналами своєї справи!

За матеріалами кафедри економіки,

підприємництва та фінансів


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print