Плідне підґрунтя для обміну думками

Учора, 21 травня, у стінах нашої «альма матер» відбулася Всеукраїнська наукова конференція «Сучасні германістика та романістика: мова в контексті культури», організована кафедрою іноземних мов і методики викладання Інституту філології та соціальних комунікацій.

Цьогорічна конференція репрезентувала географічне розмаїття України – від Заходу до Сходу, від Півночі до Півдня. Стендові доповіді з проблем сучасної лінгвістики представили й учасники з Мордовського державного університету імені М. П. Огарєва, Пензенського державного університету та муніципальної школи м. Сан Дієго (США). Також учасником Всеукраїнської конференції стала педагогічна громада Запорізького краю – вчителі-методисти, фахівці з іноземної філології загальноосвітніх шкіл, гімназій, колегіуму та закладів позашкільної освіти.

На конференції з вітальним словом виступили директор Інституту філології та соціальних комунікацій, кандидат філологічних наук, доцент Алла Сердюк та в. о. ректора БДПУ Володимир Федорик.

У наукових доповідях, проголошених на пленарному засіданні, піднімались актуальні питання проблем лексики та фразеології в сучасній парадигмі знань, дискурсивної парадигми в сучасних лінгвістичних дослідженнях, проблеми сучасного літературознавства тощо. Відтак насиченими та цікавими були доповіді усіх виступаючих. Особливо яскравими та емоційними варто назвати виступи доцентів кафедри іноземних мов і методики викладання Андрія Мороза Андрія та Оксани Каліберди, старших викладачів Юлії Прядко та Ольги Богданової.

Під час роботи конференції були проведені також секційні засідання, які пройшли на високому науково-теоретичному рівні, в дусі дискусій та з великим зацікавленням студентської молоді.

Обрана тема конференції стала плідним підґрунтям для обміну думками із зазначеної проблематики. У зв’язку з актуальністю запропонованих питань за результатами конференцій були опубліковані збірки матеріалів учасників конференції.

Оксана Дуброва,
кандидат філологічних наук,
доцент кафедри іноземних мов і методики
викладання ІФСК


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print