…Плюс слова вдячності наставникам

В актовій залі БДПУ 24 січня ц. р. в дружня родина факультету комп’ютерних та енергозберігаючих технологій зібралася для урочистого вручення дипломів випускникам-магістрам 2014 року.

Ця радісна мить – своєрідний рубікон для юнаків та дівчат, які здобули освіту й отримали повноцінну «путівку в життя». Тому кожен, хто був присутній в залі, доклав зусиль для того, щоб організувати це свято й зробити його незабутнім для випускників. Новоспечених магістрів прийшли привітати найдорожчі люди – батьки, рідні, друзі, наставники та викладачі.

Слова напуття дипломованим професіоналам звучали від декана факультету КЕТ Віталія Хоменка, доцента кафедри КТУН Наталії Кравченко та інших викладачів, які супроводжували вчорашніх студентів на їхньому нелегкому шляху до нових знань.

У свою чергу, випускники також висловили слова вдячності своїм наставникам, підкресливши те, що вони навчили їх не тільки премудростям комп’ютерних наук, але й намагалися вчити основним життєвим істинам – доброті, справедливості й чесності.

В цей вечір на свято також завітали гості з дружніх факультетів. Прекрасними ліричними піснями очаровували публіку студенти Факультету економіки та управління Микола Мурашов та Анастасія Дядик.

Тож побажаємо молодим магістрам кар’єрного зросту, високих професійних досягнень і здійснення заповітних мрій на їх життєвому шляху.

Більше світлин із цього дійства знаходиться тут.

Ольга Коваленко,

заступник декана з виховної роботи ФКЕТ

Світлини з архіву факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Один коментар до “…Плюс слова вдячності наставникам”

  1. я тоже жду момента, когда смогу получить диплом и работать по профессии))))

Коментарі закриті.