З Ювілеєм Вас, дорогенька наша «Гіреюшка»!

Гучна урочиста музика, запах квітів, вітальні листівки та веселі обличчя ніби притягували сьогодні багатьох своєю магією до аудиторії 505, що в 5-б корпусі університету. І я разом з іншими потрапила на день народження. Чимало людей зібралося разом заради гарної людини – Ірини Гереєвни Улюкаєвої, кандидата педагогічних наук, доцента, завідувача кафедри дошкільної освіти Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти, бо сьогодні в неї ювілейний День народження.

Колеги та друзі до свята підготувалися ґрунтовно: підібрали світлини для презентації, відзняли відеопривітання близьких колег, які, на жаль, не змогли бути присутніми на святі та запросили людей, з якими вона працювала й трудиться нині. Ірина Гереєвна почула багато теплих слів, в тому числі, й подяки за потрібні поради в потрібну годину. Ведучі свята Тетяна Константинова та Аліна Лубянова розпаковували подарунки від її однокласників. Зачитали вітальні листівки… «Бути здоровою та дописати докторську дисертацію», – побажала ректор університету, професор Вікторія Зарва, а голова профспілкового комітету БДПУ Віталій Лола приєднався до побажань та пообіцяв подарунок – путівку до Криму.

Ірина Гереєвна не просто висококваліфікований викладач нашого університету, а ще й справжній друг. «У 90-ті із грошима було скрутно в усіх. А мені треба годувати родину, – ділилася спогадами колишня співробітниця та подруга Любов Разнатовська. – Я розуміла, що у Гереєвни вже брала у борг, і було якось соромно просити ще. Щойно подумала про це, як задзвонив телефон, і на іншому кінці слухавки я почула знайомій голос: «Мені здається, тобі потрібні гроші, віддаси коли зможеш…». Цей телефонний дзвінок залишився у моїй памяті на все життя. Я завжди дякувала їй за підтримку і ніколи не перестану це робити».

Парфумами, танцями, віршами сьогодні привітали Ірину Гереєвну, а для друзів – просто «Гереюшку». І як сьогодні не називали іменинницю: істориком педагогічної думки і літописцем, героєм і просто Гереєвною… І все це – від чистого серця, з любов’ю. Дізнавшись про її бажання: побувати ще раз у Парижі, викладачі кафедри хореографії склали вірш про любов до цього романтичного міста, запросили ювілярку своїм танцем у миті паризької насолоди.

Історія життя, яку пише дуже гарна жінка та чудовий викладач, ще не дописана. «Ніколи не думала, що один запис у трудову книгу може наробити так багато галасу», – жартувала ювілярка. Може, ще й як може! Бо Ви не тільки працювали, а допомагали іншим, підтримували близьких людей, заохочували студентів до науки та й просто дарували всім свою щиру посмішку. З днем народження! Будьте здорові та живіть ще багато-багато років.

Дар’я Калюжна,

студентка-журналістка
Інституту філології та соціальних комунікацій БДПУ

Світлини – Олександра Степаненка
із сьогоднішнього ювілейного Дня народження
Ірини Гереєвни Улюкаєвої


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

5 Відповісти на “З Ювілеєм Вас, дорогенька наша «Гіреюшка»!”

  1. гарно написано , все більше пізнаєшь наш університет

  2. Молодец Калюжная)Хорошо написано))

  3. Молодець Дар’я, гарна стаття.)

  4. очень искренне) видно, что журналдистка пропустила событие через себя

  5. очень искренне написано) видно, что журналистка пропустила событие через себя

Коментарі закриті.