Подарунок до дня міста

Минулого тижня наш Бердянськ святкував День міста. Зазвичай це було сонячне, веселе свято, яке збирало на Приморці тисячі бердянців. Лунали привітання, пісні, дитячий сміх. Зараз ті, хто залишився в Бердянську, кажуть, що місто наче зачаїлося, стихло, завмерло.

Але всі, хто виїхав із окупованого Бердянська, вивезли в своїх серцях відлуння тих довоєнних свят, відданість місту.

І тому соцмережі впродовж тижня прикрашали листівки з вітаннями, в різних куточках України і закордоном разом збиралися переселенці, щоб відчути себе часточкою Бердянська.

Відбулася така зустріч і в Києві. Ініціювала її випускниця факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти Аліна Луб’янова-Іванова, яка працює гідесою екскурсійного бюро “Інтересний Київ”.

Біля Золотих воріт зібралися бердянці, які тимчасово перебувають в столиці: вчителі, вихователі, медичні працівники, підприємці, викладачі БДПУ. Це була дуже емоційна зустріч: люди впізнавали один одного («А я вас часто бачила на бульварі Шевченка…», «А ми – випускники нашого університету»), знайомилися, раділи, обмінювалися новинами.

А потім була трьохгодинна екскурсія старовинними вуличками Києва, де кожен будинок, оповитий легендами, пов’язаний з життям видатних українців, є архітектурним витвором. Екскурсія стала святковим подарунком Аліни бердянцям.І хоча екскурсовод вела нас столицею, серце відчувало, що ми – єдина бердянська родина, яка закохана в рідне місто, сумує за ним, вірить в повернення і нашу перемогу.

Надія Кот – заступник декана з виховної роботи ФДССО


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print