ПОДІЛИСЯ СЛОВОМ …ДРУКОВАНИМ

Викладачі кафедри соціальних комунікацій (завідувач – кандидат філологічних наук, доцент Юлія Мельнікова), з якими я мав приємність розпочинати свою трудову діяльність в БДПУ і дотепер підтримую тісні контакти, оскільки й редакція «Університетського Слова» знаходиться в одному приміщенні, завжди раді гостям, із якими з задоволенням діляться набутим досвідом і не тільки…

Найсвіжіший приклад: за неповних чотири роки існування, на кафедрі сформувалась численна бібліотека найрізноманітніших видань, в тому числі й таких, які подарували майбутнім журналістам тренери-експерти Конгресу національних громад України В’ячеслав Лихачов та Кіра Крейдерман, що виступали з лекцією «Міжнаціональні відносини та прояви ксенофобії в Україні» за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів. Оскільки тренери залишили значну кількість комплектів із 20-и видань, що в основному стосуються історії та сьогодення євреїв в Україні та світі, було вирішено поділитися цими виданнями з членами Бердянської єврейської громади (Благодійний фонд «“Хесед Велвеле”, голова – Давид Прайсман).

…І сьогодні, 25-го лютого, в час святкування євреями славнозвісного Пуріму, мене й відрядили викладачі кафедри соціальних комунікацій долучити до бібліотеки громади більше п’ятдесяти книжок! Ознайомивши присутніх із діяльністю університету, кафедри, редакції газети БДПУ «Університетське Слово», американським Фондом імені К. Ковшевич, новоствореною університетською благодійною організацією «ДобоДій», я з цікавістю вслухався в слова із сувою Естер (біблійної книги), що зачитував молодий бердянський вчений Вадим Балута, радів разом із присутніми їхньому національному святу. Правда, не вдалося опісля сісти за багатий святковий стіл – редакційні справи кликали. Головне, що всі залишились задоволеними, про що свідчать й світлини, переглянути які й вас запрошую.

Степан Герилів,

редактор газети БДПУ «Університетське Слово»

Світлина з архіву редакції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print