Попередження суїцидів серед дітей та підлітків – спільна турбота науковців, освітян та батьків

Упродовж останніх років серед дітей та молоді набирають популярності небезпечні ігри в інтернеті, які «штовхають» їх до суїциду. Саме цій актуальній проблемі були присвячена зустріч батьків учнів ЗЗСО №6 м. Бердянська, яка відбулася 7 квітня в форматі онлайн.

Кандидатка психологічних наук, доцентка кафедри психології БДПУ Ірина Черезова ознайомила батьків з особливостями небезпечних інтернет-ігор та їх наслідками, психологічними симптомами інтернет-залежності, статистичними даними щодо участі батьків у вихованні власних дітей. Психологиня детально зупинилася на групах ризику дітей та підлітків, їх індивідуальних особливостях та запропонувала ефективні шляхи вирішення зазначеної проблеми. Особливу увагу Ірина Черезова звернула на фактори, які попереджають неконтрольоване захоплення небезпечними інтернет-іграми: увага до психологічного стану дітей, спілкування батьків з дітьми на рівних, спільне дозвілля, позитивний психологічний клімат у родині.

Директорка ЗЗСО № 6 Олена Ізотова підкреслила важливість обговорюваної теми та наголосила на активній участі батьків у попередженні суїцидів серед дітей та підлітків. За словами керівниці, тільки спільними зусиллями закладу освіти та батьків можливо запобігти негативним явищам в учнівському середовищі.

Такі заходи є традиційними для науковців кафедри психології БДПУ та педагогічного колективу ЗЗСО № 6 м. Бердянська. Спільні обговорення нагальних проблем освітнього процесу, зустрічі з батьками учнів, робота зі студентами-практикантами – все це результати плідної співпраці науковців та педагогічної громадськості нашого міста.

За матеріалами кафедри психології БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print