Міжнародна платформа для опрацювання проблем професійної освіти майбутніх учителів початкової школи

5–6 квітня доцентка катедри початкової освіти Катерина Степанюк взяла участь у роботі 2-ої Міжнародної наукової конференції «Роль науки та освіти в сталому розвитку», яка була організована Вищою школою технічною в Катовіце (Польща) спільно з Бердянським державним педагогічним університетом, Вищою школою економіки і державного управління в Братиславі (Словаччина), Донбаським державним педагогічним університетом, Інститутом дослідження просторового розвитку, Мелітопольським державним педагогічним університетом імені Богдана Хмельницького, Національним університетом цивільного захисту України, Сумським державним педагогічним університетом імені А.С. Макаренка, Центральноукраїнським державним педагогічним університетом ім. Володимира Винниченка та Чорноморським національним університетом імені П. Могили.

Модерувала конференцію на платформі Goggle Meet Тетяна Несторенко (проф. Вищої школи технічної в Катовіце, к.е.н., доцент Бердянського державного педагогічного університету).

На пленарних доповідях конференції було порушено низку важливих питань щодо забезпечення сталого розвитку сучасного суспільства в Україні та Польщі.

Особливістю конференції стала можливість онлайн-спілкування та дискутування з колегами, які ділилися досвідом організації освітнього процесу в дистанційному режимі, застосування медіатехнологій, покращення фізичного та психологічного здоров’я здобувачів та викладачів в умовах пандемії тощо.

За результатами роботи конференції готується колективна монографія, доступ до якої в електронному варіанті буде розміщено на офіційних сайтах Вищої школи технічної в Катовіце (Польща) та українських ЗВО, що виступили співорганізаторами конференції.

За матеріалами катедри початкової освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print