Плекаємо здоров’я нації

8 квітня на базі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка відбувся ІІ тур Всеукраїнського творчого конкурсу для студентської молоді «Здорова дитина – здорова нація». На конкурс подали роботи 54 студенти ОС «бакалавр», «магістр» різних спеціальностей: Дошкільна освіта, Початкова освіта, Середня освіта, Професійна освіта, Спеціальна освіта, Фізична культура і спорт.

Для участі у ІІ турі було відібрано 13 робіт, у тому чисті робота Тетяни Кулініч, здобувачки другого (магістерського) рівня освіти ОПП «Дошкільна освіта. Логопедія» Бердянського державного педагогічного університету.

Тетяна вже працює тьютором в інклюзивній групі ЗДО №27 м. Бердянська, тому її експериментальна робота була побудована на основі власних практичних знахідок. Програма корекції компонентів готовності дітей з незначними психофізичними порушеннями до навчання у школі, яку запропонувала магістрантка, викликала жваву дискусію, а в результаті – отримала найвищі оцінки журі.

Вітаємо Тетяну Кулініч та її наукового керівника Надію Кот, доцента кафедри дошкільної освіти з перемогою (1 місце) у конкурсі!

За матеріалами кафедри дошкільної освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print