Зустріч студентів-германістів БДПУ з професіоналами-практиками

8 квітня 2021 року на факультеті філології та соціальних комунікацій відбулась онлайн-зустріч студентів третього курсу з вчителями німецької мови. Метою заходу стала акомодація освітньої програми «Філологія (германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська, друга – німецька)» до сучасних вимог роботодавців та працевлаштування студентів після закінчення ЗВО.

У цій зустрічі, яка відбулась на платформі Zoom, взяли участь Наталя Георгієва (вчитель німецької мови, вчитель вищої категорії ЗОШ № 13, м. Бердянськ); Оксана Дойнова (вчитель німецької мови, вчитель вищої категорії, старший учитель, БСШ № 16); Ганна Магрицька (вчитель німецької мови, вчитель вищої категорії, методист, БСШ № 16). Вчителі поділились зі студентами власним досвідом та особливостями викладання німецької мови як другої іноземної. Особливу зацікавленість викликав у майбутніх германістів фрагмент уроку на тему «Tiere», який змоделювали для них досвідчені педагоги. Студенти із ентузіазмом спробували себе у ролі учнів.

Колектив кафедри іноземних мов і методики викладання та студенти групи 3-ГМЛА висловлює щиру подяку Наталі Георгієвій, Оксані Дойновій, Ганні Магрицькій та адміністраціям ЗОШ № 13 і БСШ № 16 за інформативну зустріч та сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Алла Сердюк,

доцент кафедри іноземних мов і методики викладання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print