Поповнення бібліотечки підприємця – посібник для викладачів курсу «Соціальне підприємництво»

На цьому тижні бібліотечні фонди університету та кафедри економіки, підприємництва та фінансів поповнилися трьома екземплярами посібника для викладачів курсу «Соціальне підприємництво» (Соціальне підприємництво: посібник для викладачів курсу / за наук. редакцією к.е.н. А. О. Корнецького — К. : Фамільна друкарня Huss, 2019. — 160 с.).

У посібнику представлені основні підходи до розуміння соціального підприємництва, основні принципи створення і розвитку соціального підприємства, фінансові й організаційні аспекти ведення соціального бізнесу.

Посібник містить силлабус курсу, перелік рекомендованих джерел, рекомендованих форм роботи під час семінарських і практичних занять, опис змісту кожної теми, глосарій.

Видання призначене для викладачів закладів вищої освіти, може бути корисним для тренерів, студентів бакалаврських і магістерських програм, а також тим, кого цікавить створення і розвиток власного соціального підприємства.

Одержання даного посібника відбулося в рамках реалізації міжнародного проекту «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою “знизу”» завдяки участі доцента кафедри економіки, підприємництва та фінансів к.е.н. Тетяни Петрівни Несторенко в освітньому тренінгу для викладачів курсу «Соціальне підприємництво» в закладах вищої освіти (16-17 листопада 2019 р.).

Колектив кафедри економіки, підприємства та фінансів вдячний благодійній організації «Український форум благодійників» та особисто Дмитру Гаврилюку за надсилання даного посібника.

Курс «Соціальне підприємство» буде цікавим не тільки студентам гуманітарно-економічного факультету, але й майбутнім педагогам, соціальним працівникам, психологам тощо. Він може бути включений як вибіркова дисципліна в начальні плани різних спеціальностей, за якими відбувається підготовка майбутніх фахівців в БДПУ.

З матеріалами підручника для викладачів курсу «Соціальне підприємництво» можна ознайомитися в бібліотеці університету або на кафедрі економіки, підприємництва та фінансів.

 

За матеріалами кафедри економіки, підприємництва та фінансів

Світлина: Тетяна Несторенко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print