Повернулися з Ополє наші…

Уже третій рік поспіль наш університет співпрацює з Вищою школою адміністрації та управління в Ополє (Польща). Співробітництво активно розвивається у різних напрямках, в тому числі й науковій сфері.

Нещодавно студенти та викладачі БДПУ повернулися з Польщі, де брали участь у роботі ІІ Міжнародної наукової конференції «Сучасні проблеми управління: економіка, освіта, охорона здоров’я та фармація». Конференція відбулася наприкінці жовтня на базі Вищої школи адміністрації та управління в Ополє.

Учасники обговорювали наукові та прикладні проблеми соціального та економічного розвитку суспільства.

Інтерес викликали результати досліджень, представлених викладачами нашого університету: «Хімічні знання як складова формування світогляду людини» (канд.хім.наук, доцент кафедри основ здоров’я та фізичної реабілітації Л. М. Кравченко); «Вища освіта в концепції ринкових сигналів» (канд.екон.наук, доцент кафедри економіки підприємства та економічної теорії Т. П. Несторенко); «Математичне моделювання логістичних процесів з декількома видами продукції (з асортиментом)» (канд.екон.наук, доцент кафедри економіки підприємства та економічної теорії О. В. Несторенко).

Picture-2Picture-1

На високому рівні проводили дослідження студенти нашого університету: «Дослідження ринку сільськогосподарської продукції за допомогою павутиноподібної моделі» (Дмитро Симоненко та Анастасія Куранда, факультет економіки та управління); «Тіньова економіка: сутність та генезис» (Аліна Шевченко та Дмитро Торба, факультет економіки та управління); «Problems of the development of education in Ukraine» (Анастасія Євтушенко, інститут філології та соціальних комунікацій).

Незабутнє враження на учіасників конференції справила запропонована польськими колегами екскурсія до Праги… На фото – учасники конференції

Олександр Несторенко,
кандидат економічних наук,
доцент, учасник конференції

На фото: учасники конференції
Автор фото – В. П. Кравченко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print