Представники БДПУ – увійшли до складу дорадчої ради міста Бердянська

6 квітня в Бердянській мерії відбулося перше установче засідання дорадчої ради при міському голові. Вона була створена за розпорядженням мера. До ради увійшло 60 осіб різного віку, що представляють підприємства, освітні заклади міста, громадські організації, які очолюють ОСББ.

Як зазначив міський голова Валерій Баранов, створення дорадчої ради – це його право, яким він скористався.

«Навіщо потрібна дорадча рада? Мені потрібно з кимось радитися, обговорювати ідеї, завдання. Мені потрібен зворотний зв’язок, критика, діалог», – констатував мер.

«Я хочу домогтися змін в місті і зустрічаю в цьому певний опір. Так, є міська рада, але мені потрібен не політичний орган, в якому є тільки інтереси міста і більше нічого. Таким органом я бачу дорадчу раду. І в цю раду я запросив людей з чистою історією, тих, хто є авторитетним і займає активну життєву позицію. У яких за плечима є певний досвід і бажання змінювати Бердянськ на краще».

Сьогодні ж, на першому засіданні було затверджено положення дорадчої ради та обрано правління. Очолив громадську раду Олімпійський чемпіон, декан факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини БДПУ, професор, Сергій Кушнірюк. Також до ради увійшли ще троє представників нашого університету: ректор БДПУ, професор Ігор Богданов, заслужений тренер України, завідувач кафедри фізичного виховання, доцент Леонід Котенджи та доцент кафедри трудового навчання та технологій факультету фізико-математичної, комп’ютерної і технологічної освіти БДПУ Павло Буянов.

За матеріалами факультету фізичної культури,

спорту та здоров’я людини


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print