Презентація брошури – каталогу Наноартів «Наноарт. Наука – це мистецтво»

«Якби мене запитали, яка галузь науки може забезпечити нам прорив у майбутнє, я б назвав нанотехнології», – так колись казав всесвітньо відомий фізик Річард Фейнман. Сьогодні його вислів став правдою. Уже не існує жодної галузі господарства та техніки, де б не застосовували нанотехнології.

Як створити нано? Що таке нано? Як побачини нано? – на всі ці питання дає відповідь науково-популярне видання за авторством завідувачки кафедри фізики та методики навчання фізики Яни Сичікової та дизайнера Сергія Ковачова. Брошура-каталог «Наноарт. Наука – це мистецтво» – це вже друге перевидання. Воно доповнено новими шедеврами Наноарту, містить інформацію про шлях українського Наноарту, історію виникнення цього напрямку, цитат великих дослідників про науку, відкриття, нанотехнології, творчість тощо.

Таке видання є потужним засобом залучення молоді до науки. Воно має на меті популяризувати нанотехнології, привернути увагу дизайнерів до естетики технічних об’єктів, об’єднати митців, дослідників, науковців у єдиний творчий порив.

Перевидання стало можливим за підтримки Європейського союзу за програмою «Дім Європи» у межах реалізації грану на персональний проєкт Яни Сичікової «Наноарт. Наука – це мистецтво».

Колектив кафедри фізики та методики навчання фізики


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print