Презентація серії постерів «Наноарт. Наука – це мистецтво»

«Будь-яку досить розвинену технологію неможливо відрізнити від магії», – так сказав великий вчений, фантаст, футуролог Артур Кларк. Коли бачиш наноструктури, повністю з ним погоджуєшся. Досконалість геометричних форм і естетична привабливість роблять їх справжніми витворами мистецтва.

21 травня завідувачка кафедри фізики та методики навчання фізики Яна Сичікова та дизайнер Сергій Ковачов представили серію постерів «Наноарт. Наука – це мистецтво», які створено у межах виконання гранту на персональний проєкт Яни Сичікової з однойменною назвою. Проєкт підтримує Європейський сою за програмою «Дім Європи»

Кожен Наноарт – це досконалий шедевр, що поєднує в собі наноінженерію та графічний дизайн. Тут повністю стираються межі між наукою та мистецтвом. Це новий вимір творчості.

Кожен постер із зображення картини Наноарту – це окрема історія, яка містить ретельно підібраний науково-популярний контент, художню назву та цитату, що відображає задум митця. На наш погляд, створення серії постерів у стилі Наноарт – це потужний механізм популяризації науки, привернення уваги до сучасного мистецтва, засіб розповісти про інноваційний культурний проєкт.

Пишаємо тим, що БДПУ є флагманом українського Наноарту. Сподіваємося, що цей напрям пошириться далеко за межі університетської науки та стане візитною карткою українського креативного простору!

Колектив кафедри фізики та методики навчання фізики


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print