Про Чакалку, Бабая і Жерара

У вівторок 23.03.2021 року студенти факультету філології та соціальних комунікацій Бердянського державного педагогічного університету поспілкувалися з Іваном Андрусяком, відомим українським письменником, редактором дитячої редакції видавництва «Наш формат», лауреатом численних премій, в тому числі, премії ім. Лесі Українки.

Зустріч відбулася в рамках тижня читання дитячих книг, організована професоркою кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства Ольгою Новик. До зум-конференції долучилися Ольга Харлан, Ніна Анісімова, Валентина Школа, Юлія Мельнікова

Іван Андрусяк поділився новими творчими задумами, цікавими історіями, відповів на питання учасників зустрічі, познайомив бердянських студентів із діяльністю видавництва, дав рекомендації для дитячого читання.

Тепло, щиро і невимушено обговорили його твори – «Стефа та її Чакалка», «Морськосвинський детектив», «Сірка на порох»,  «Лякація», «8 днів з життя Бурундука» та інші. Говорили як про творчість для дітей, так і про поезію для дорослих.

Студенти, які вивчають українську дитячу літературу, щиро вдячні Іванові Андрусяку за таку атмосферну зустріч, розмову і поради.

За інформацією кафедри української та зарубіжної літератури та порівняльного літературознавства


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print