Про “Нові знання”: зустріч із вчителем англійської мови

Сучасні суспільні умови спонукають до мобільності, гнучкості та, часом, трансформації освітнього процесу задля його оптимізації і вдосконалення. Відповідно і підготовка кваліфікованих кадрів, зокрема вчителів іноземних мов, має йти в ногу з часом, чому сприяє співпраця і діалог із зовнішніми стейкхолдерами – вчителями-предметниками, методистами, класними керівниками закладів загальної середньої освіти.

Так, 4 листопада ц.р. відбулась зустріч здобувачів вищої освіти 1–2 курсів нормативного і скороченого термінів навчання, які навчаються за спеціальністю 014 Середня освіта, спеціалізацією 014.021 англійська мова і література (гаранти освітньо-професійних програм – доценти Ірина Школа і Богдана Салюк), із вчителем вищої категорії ЗЗСО №7 м. Бердянська Ганною Овсієнко.

Темою заходу постало актуальне питання роботи з електронними журналами. Спікерка розповіла про особливості класного менеджменту в умовах дистанційного та змішаного навчання, познайомила із сайтом “Нові знання” (NZ.UA), продемонструвала, як використовувати цей софт під час заповнення класних електронних журналів, комунікації з учнями та їх батьками тощо.

Студенти академічних груп 1АМЛ, 2АМЛ, с1АМЛ-з, 2АМЛ-з мали можливість перейняти необхідний для подальшої професійної діяльності досвід від фахівця-практика.

Дякуємо Ганні Петрівні за інформативну й актуальну доповідь і за безцінні знання! 

Ірина Школа, Богдана Салюк,

доцентки кафедри іноземних мов


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print