Про волонтерство викладачів кафедри іноземних мов і методики викладання

Зараз наша країна переживає складні часи. І всі ми чекаємо на перемогу України в цій страшній війни. Та перемога здобувається не тільки на фронті, а й в тилу. Саме тому ми маємо бути максимально ефективними там, де можемо. Хтось робить дописи у соціальних мережах і таким чином розповсюджує важливу інформацію, хтось займається питаннями своєї освіти задля того, щоби потім використати свої знання для якомога швидшої та результативної відбудови нашої країни.

Кожен внесок, яким би незначним він не здавався на перший погляд, є важливим. І ми, викладачі Бердянського державного педагогічного університету, також робимо свій внесок до перемоги. Окрім того, продовжуємо забезпечувати здійснення освітнього процесу і надаємо підтримку усім студентам, які її потребують, ми займаємося волонтерською діяльністю. Хочемо поділитися деякими її моментами.
Викладачі кафедри іноземних мов і методики викладання допомагають вивозити співгромадян із регіонів, які є небезпечними через ведення активних бойових дій. Ми допомагаємо медикаментами та кормом для тварин для таких міст, як Бердянськ, Маріуполь та Гуляйполе, а також робимо переклади документів для волонтерських організацій в Україні та за кордоном, які допомагають нашій країні.
Ми впевнені, що спільними зусиллями зможемо подолати ворога та здобути Перемогу! Віримо у наші Збройні Сили та кожного українця!

За матеріалами кафедри іноземних мов і методики викладання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print