«SUMMER CAMP FDSSO»: як провели канікули студенти факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти

Увага, гаряча путівка! – таке повідомлення з’явилося в соцмережах факультету. Так, онлайн-табір «SUMMER CAMP FDSSO», створений за ініціативи Дарини Литвиченко, запросив всіх бажаючих здобувачів вищої освіти та майбутніх абітурієнтів факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти БДПУ провести літо разом.
Табір розпочав свою роботу 18.07.22 під гаслом: «Разом ми сильні! Разом ми – ФДССО БДПУ!»

14 днів без перерви на вихідні модератори табору Дарина Литвиченко та Надія Кот повідомляли в каналі тематику дня, викладали завдання та різноманітні рекомендації, анонсували цікаві зустрічі, організовували ZOOM-конференції, майстер-класи, засідання клубів за інтересами (психологічний клуб, кіноклуб, клуб любителів книги), а в чаті для спілкування ще й писали коменти.
А 147 учасників табору (не рахуючи викладачів, запрошених гостей) висловлювали свої думки, розміщували фото-звіти про виконання завдань, ділилися досвідом, підтримували один одного емоційно. Серед учасників були й студенти заочного відділення, й інших факультетів, й випускники факультету різних років, й абітурієнти.
За два табірних тижня учасники навчилися рефлексувати та складати план саморозвитку, керувати власними емоціями та розвивати стресостійкість у наших складних умовах (майстер-класи від викладачів-психологів Олени Старинської та Тетяни Сущинської). А ще набули навичок, необхідних будь-якій дівчині: вивчили фітнес-комплекс, який підготувала випускниця спеціальності Хореографія Людмила Олійник; навчилися створювати красу за допомогою тіней, помад та хайлайтеру – гайд від випускниці факультету Анастасії Сироти; дізналися секрети позування для фото, якими поділилася Гаяне Вардикян, директорка модельної школи у Бердянську «Sea models», засновниця «Berdyansk Fashion Day»; дізналися від Марини Богданової, яку літературу слід читати сучасним дітлахам, щоби «відірвати» їх від гаджетів; навчилися творчо застосовувати нетрадиційні техніки малювання, що продемонструвала Тетяна Єськова, а також поділилися рецептами приготування чизкейків та літніх лимонадів.
А ще всі милувалися неймовірною красою природи та урбаністики України, її ранковими зорями та тихими надвечір’ями, побачили європейські міста, куди тимчасово емігрували наші студенти, їх домашніх улюбленців.
Для того, щоб учасники табору швидше реагували на завдання, висловлювали своє ставлення та надавали оцінку заходам, студентка 4 курсу спеціальності «Спеціальна освіта» Анастасія Якименко розробила дизайн факультетських стікерів для нашого телеграм-каналу.
Найбільшим здобутком табору вважаємо те, що всі учасники продемонстрували стійку громадянську позицію: підключилися до волонтерства, висловилися щодо колаборанства, взяли участь у челенджі «Зроби фото в державних кольорах або вишиванці – продемонструй у чаті, що ти українка/українець» (де хто у День державності вийшов у центр окупованого Бердянська у вишиванці, виявивши не тільки відданість Україні, але й певну сміливість), відвідали онлайн-лекцію Миколи Оверченка «Від етносу до нації» та ZOOM-екскурсію «Незнайомий знайомий Бердянськ», яку провів Дмитро Кіосов, створили онлайн-альбом «Моя мальовнича Україна», де кожне фото просочене любов’ю до нашої Батьківщини. А також засвідчили позицію вірності БДПУ – провели профорієнтаційну роботу через свої сторінки в соцмережах (Facebook, Instagram).

В останній день липня відбулося закриття табірної зміни, де всі отримали сертифікати учасників, а також подякували одне одному:
-Дякую кожному учаснику табору, що після насиченого роботою дня, відкривши ваш чат, потрапляєш у теплу дружню атмосферу! Переконалася, що на факультеті навчаються справжні студенти (Наталія, абітурієнт).
-Дякую всім учасникам за підтримку (Мирослава Богданова. Маріуполь).
-Я дуже вдячна табору за те, що вирвав мене з кола буденності, я стала більш впевненою (Вікторія Апаріна).
-Дякую за цікаві дні і завдання, з ранку очікувала, а що ж буде сьогодні? (Юлія Михайлова).
-Дякую за те, що вступила в БДПУ, особливий респект викладачам! (Дар’я Юрченко).
-Дякую за те, що ще більше відчула себе українкою! (Дар’я Різниченко).
-До побачення, «SUMMERCAMP». Сподіваємося, що взимку ти станеш зимовим табором! (всі учасники).

Студрада ФДССО


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print