Професор БДПУ Ігор Лиман запрошує на “Історичний вебінар”

Доктор історичних наук, завідувач кафедри історії та філософії Ігор Лиман запрошує на “Історичний вебінар\Historical webinar”, рубрика “На службі Кліо”. Тема вебінару – «Наукова школа з дослідження історії Південної України професора Анатолія Бойка 2022».
Захід відбудеться 12 серпня 2022 р. о 18:00.

Лінк на приєднання до Zoom: https://us02web.zoom.us/j/83008748728…

Школа професора Анатолія Васильовича Бойка без перебільшення може бути названа одним із лідерів у вивченні історії Півдня. У 2011 р. Сергій Плохій щодо цього висловився так: «Чи можна уявити історію Степової України через покоління, два чи три відсьогодні, яка б не брала до уваги чи навіть не базувалася б на працях Анатолія Бойка та його учнів? Мені важко уявити таку історію і таких істориків, де б вони не жили, і які б теми вони не піднімали».
Після відходу у Вічність Анатолія Васильовича пройшло 11 років, трохи менше – після публікації книги «Наукова школа професора А.В. Бойка: персоналії та доробок», упорядниками якої стали професори БДПУ Ігор Лиман і Вікторія Константінова. Тож, важливо предметно простежити, як актуалізувались ідеї та напрацювання з історії Південної України Анатолія Бойка та його учнів після уходу засновника наукової школи, що вдалося зробити цій школі в царині, започаткованій її засновником, які були запропоновані виходи за межі цієї царини.

За матеріалами кафедри історії та філософії


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print