Марафон спогадів ФДССО

30 червня 2022 року остання підгрупа студентів бакалаврату денної форми навчання факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти склала комплексний кваліфікаційний екзамен, а наступного тижня вийшов наказ про їх відрахування зі складу студентів університету. 86 бакалаврів отримали новий статус – випускник.

Звичайно всім було і радісно, і сумно. Сумно викладачам – кожний випускник забрав із собою частинку їхнього серця. Сумно випускникам – розпадаються такі тісні дружні зв’язки і невідомо коли в цей складний час вони поновляться.
Щоби розставання не було таким болісним, на початку липня студрада факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти запустила на сторінці в Instagram Марафон спогадів. Розпочався він зі звернення:
«Шановні випускники 2022! Впевнені, що за 4 роки ми разом із вами пережили багато яскравих подій, і кожен з вас з теплою посмішкою буде згадувати студентські роки в Бердянському державному педагогічному університеті. А для того, щоб ви знов відчули себе студентами, ми підготували для вас класний конкурс, де можна виграти фірмовий мерч…».
Декілька тижнів випускники реєструвалися, розміщували в Stories архівні фото, писали свої думки щодо навчання в БДПУ, ділилися спогадами:

  • «Найкращій університет, найкращій факультет, група та куратор!» (Арина Калініна);
    -«Як швидко минули ці 4 роки. Скільки було радості, сліз, знайомств, перемог! Я вдячна БДПУ за всі можливості, Які він відкрив для мене та за тих людей, з якими він мене познайомив» (КристинаУлітіна );
  • «Ми з братом започаткували на цьому факультеті династію. Вірю, що вона буде продовжуватися, бо ФДССО – найкращій» (Анастасія Сердюченко),
  • «І кожен фініш по суті – новий старт! Безмежно вдячна БДПУ бути студенткою, бути частинкою факультету мрії! Люби БДПУ! Шануй БДПУ! Примножуй його перемоги!» (Дарина Бедринець).

Переможницею конкурсу «Марафон спогадів ФДССО» стала Дар’я Короткіх – випускниця спеціальності Спеціальна освіта, яка отримала від факультету подарунок: крутий шопер, який надуватиме їй про університет і студентські роки.

Студрада ФДССО


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print