Профорієнтаційна робота викладачів катедри початкової освіти

Кінець навчального року – це завжди час переживань і очікувань: одинадцятикласники мають успішно закінчити школу та зробити остаточний вибір щодо свого професійного майбутнього, а фахівці закладів вищої освіти, даючи професійні настанови випускникам, переймаються питанням про те, як зацікавити майбутніх абітурієнтів у виборі певного ЗВО та спеціальності.

Загальновідомо, що найдієвішим способом залучення широкого кола абітурієнтів є профорієнтаційна робота. Саме тому навесні 2021 року викладачі кафедри початкової освіти продовжили проведення серії зустрічей з учнями випускних класів закладів загальної середньої освіти як нашого міста, так і району. Здійснення освітнього процесу в умовах локдауну не завадило відкритому спілкуванню майбутніх абітурієнтів із працівниками факультету.

Так, професорка Алла Крамаренко розпочала цю роботу із учнями 10-11 класів ЗЗСО №20 та Запорізької ЗЗСО І-ІІІ ступенів №65, доцентка Лариса Попова мала змогу поспілкуватись із випускниками ЗЗСО №5, доцентка Лада Чемоніна провела зустріч з учнями випускних класів БСШ №16 із поглибленим вивченням іноземних мов, доцентка Тетяна Ніконенко – зі стейкхолдерами та учнями, що навчаються в 10 та 11 класах ЗЗСО №3, доцентка Катерина Степанюк – учнями випускних класів ЗЗСО №11, старша викладачка Марина Нестеренко – випускниками Бердянської багатопрофільної гімназії №2, старша викладачка Ольга Качерова – з одинадцятикласниками гімназії №3 «Сузір’я», старша викладачка Крістіна Петрик – з учнями ЗЗСО №6 міста Бердянська та Більмацькому опорному закладі ЗССО І-ІІІ ступенів Більмацької селищної ради Більмацького району Запорізької області, доцентка Олена Малицька – школярами Андрівського ЗЗСО Бердянського району.

Стейкхолдери названих закладів загальної середньої освіти та учні мали змогу не тільки ознайомитись із ключовими положеннями Правил прийому до БДПУ в 2021 році, отримати відповіді на проблемні питання, пов’язані з процедурою реєстрації та проходження ЗНО, з’ясувати перспективи працевлаштування після закінчення Бердянського державного педагогічного університету, а й здійснити віртуальну екскурсію нашим університетом, ознайомитися з аудиторним фондом і традиціями закладу. «Родзинками» профорієнтаційних заходів, проведених силами викладачів кафедри початкової освіти, стала демонстрація відеокліпів «БДПУ – це МІЙ університет» і «Студентське життя на ФППОМ очима здобувачів першого рівня вищої освіти», створених здобувачами вищої освіти відповідно 41 та 11 груп ОПП Початкова освіта.

Переглядаючи названі вище медіапродукти, юнаки та дівчата змогли побачити цікаві моменти студентського життя, відчути теплу атмосферу щирого спілкування, взаємоповаги та довіри, яка панує і в університеті, і на факультеті, де готують першого вчителя.

Фото: Роман Костромицький

За матеріалами катедри початкової освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print