Статистичні рекорди дистанційних математичних змагань

У рік Математики в Україні кафедра математики та методики навчання математики вдруге проводить конкурс «Сімейна математика» (КСМ) та конкурс-тренінг «Математика. Логіка. Інтелект» (МЛІ), які стартували 4 травня.

Участь у КСМ беруть умовні «математичні родини». Це можуть бути учні 5-6, 7-9 класів із своїми родичами, старшими/молодшими друзями; вихованці реабілітаційних центрів, інтернатів і будинків сімейного типу з вихователями, кураторами, однокласниками тощо, але кількісний склад «математичної родини» не може бути менше двох і більше чотирьох осіб, включаючи учнів-близнюків, тобто «математичні родини» можуть складатися і з 2-х, і з 3-х, і з 4-х членів. Приємно, що минулорічні змагання викликали неабиякий інтерес та активність учасників, кількість яких зростає швидкими темпами. Станом на ранок 6 травня кількість зареєстрованих команд-родин впевнено перетнула рекордну відмітку «230» (це, як мінімум, півтисячі учасників із Запорізької, Донецької, Дніпропетровської, Харківської, Херсонської областей) при тому, що кінцевою датою реєстрації та подання виконаних завдань є 12 травня!

Конкурс-тренінг МЛІ розрахований на учнів 10-11 класів, які мають виступати одноосібно.  На цьому конкурсі також спостерігається значне пожвавлення. За відгуками конкурсантів МЛІ-2020, ці змагання цікаві тим, що учасники не тільки можуть помірятися силами, а й отримують можливість дізнатися багато нового та корисного.

Бажаємо успіхів учасникам та запрошуємо всіх бажаючих взяти участь! Інформаційні листи дивіться тут: https://bdpu.org.ua/faculties/fmkto/structure-fmkto/kaf-mathematics/news-kaf-mathematics/

За матеріалами кафедри математики та методики навчання математики


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print