Профорієнтаційна робота з майбутніми магістрантами

Профорієнтаційна робота – важлива складова діяльності професорсько-викладацького складу кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти. Так, минулого тижня для здобувачів 4-го курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної та заочної форм навчання, було організовано презентацію діючої програми другого (магістерського) рівня вищої освіти «Соціальна педагогіка» та нової програми «Медіація в соціальній сфері», яка може бути запроваджена за умови її вибору здобувачами. Захід відбувся за ініціативи Катерини Петровської, завідувачки кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти та Анастасії Тургенєвої, доцентки кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти.

Порядок денний зустрічі передбачав два важливих питання: умови вступу на магістратуру зі спеціальності 231 Соціальна робота у 2021 році та презентацію  програм другого (магістерського) рівня ВО кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти Бердянського державного педагогічного університету.

Обговорення умов вступу на магістратуру в 2021 році є важливим вже зараз, оскільки необхідним є складання Єдиного вступного іспиту з іноземної мови та підготовка до нього. З метою оптимізації підготовки здобувачів до складання іноземної мови запропоновано курси кафедрою теорії та методики викладання іноземних мов, а також асистентом кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти Антоном Сердюченко.

Важливим в рамках навчання є можливість вибору освітніх програм. У 2021 році кафедра соціальної роботи готова запропонувати 2 освітні програми – «Соціальна педагогіка» та «Медіація в соціальній сфері». Тому у рамках зустрічі було обговорено особливості кожної з програм та їх переваги.

Освітня програма «Соціальна педагогіка» є акредитованою програмою, яка функціонує та здійснює професійну підготовку соціальних працівників не один рік поспіль, її ефективність та актуальність підтверджена попитом здобувачів та позитивною оцінкою роботодавців.

«Медіація в соціальній сфері» – це розроблена освітня програма, створена в рамках вимог часу та необхідності підготовки медіаторів у соціальній сфері, яка може бути запроваджена за умови вибору її здобувачами.

Обговорення освітніх програм та правил вступу 2021 викликало жваве обговорення та дискусію, а головне реальний інтерес до подальшого навчання та зацікавленість у вступі на двох освітніх програмах.

Анастасія Попова,

старший викладач кафедри соціальної роботи

та інклюзивної освіти, к.п.н.


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print