«Майбутнє України в долонях дитини!» – відбувся дистанційний фестиваль-конкурс для дітей з особливими освітніми потребами

14 лютого 2021 року відбувся гала-концерт ІІ Регіонального дистанційного фестивалю-конкурсу для дітей з особливими освітніми потребами «Майбутнє України в долонях дитини!», організований кафедрою теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Бердянського державного педагогічного університету.

У цьому році фестиваль-конкурс вийшов за межі регіонального, бо завдяки дистанційній формі в ньому змогли взяти участь діти з різних куточків України. Мета фестивалю полягала у сприянні самовизначенню і самореалізації, успішній адаптації та психологічній реабілітації дітей-сиріт, дітей переселенців із зони АТО, дітей та молоді з особливими освітніми потребами, інтеграції їх у суспільство через розвиток творчих здібностей та залучення до культурних цінностей.

Компетентне журі у складі викладачів кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Павла Косенка, Світлани Сергієнко, Олени Бузової, Уляни Єгорової-Скобєлєвої, Тетяни Фурманової, Руслана Павленка, доцентки кафедри початкової освіти Олени Малицької. Оцінювали учасників за трьома категоріями: «Особливе дитинство» (діти з особливими освітніми потребами); «Назустріч мрії»» (діти-сироти); «Таланти без кордонів» (діти переселенці із зони АТО) у трьох вікових групах (6–10, 10–13, 14–16).

Учасники змагалися у наступних номінаціях: «вокальне мистецтво», «інструментальне мистецтво», «хореографічне мистецтво», «театральне мистецтво», «образотворче мистецтво», «декоративно-ужиткове мистецтво».

Однією з родзинок фестивалю було виконання твору національної спрямованості з метою популяризації українського мистецтва, пропагування національних культурних надбань, виховання почуття патріотизму, національної гідності та особистої відповідальності за майбутнє нашої Батьківщини.

Освітня спільнота Бердянського державного педагогічного університету відповідно до вимог часу та соціальних потреб намагається поширювати та популяризувати нові перспективні методи мистецької роботи з людьми з особливими потребами як ефективного засобу їх соціальної адаптації та залучення до активного способу життя.

Усі учасники були нагороджені дипломами відповідних ступенів. Заключний концерт можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=SBkpfWOmCBw.

За матеріалами кафедри теорії та методики

навчання мистецьких дисциплін


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print