“Профорієнтир-2014” з брейк-кавою

По-своєму святковим відчувався березневий день у коледжі, коли учні випускних класів загальноосвітніх шкіл Бердянська завітали з радісними, і водночас зацікавленими обличчями у коледж на екскурсії, які проводилися в рамках Обласного місячника професійної орієнтації «Профорієнтир-2014».

Деякі учні вперше дізналися, що колишня «дев’ятка» стала економіко-гуманітарним коледжем Бердянського державного педагогічного університету. Зустрічала кожну делегацію зі шкіл його директор – Ірина Макарова, яка, не скриваючи гордості за те, що й сама колись навчалась в стінах цього навчального закладу, з натхненням і захопленням розповідала, що в одну родину об`єдналися учні, які навчаються за традиційними для колишнього училища робітничими професіями (кухар, кондитер, офіціант, бармен, продавець, агент з постачання) та студенти, які навчаються за стандартами вищої освіти з підготовки молодших спеціалістів за спеціальностями економічного та гуманітарного напрямку, ресторанного господарства та торгівлі.

Вперше у навчальному закладі був організований своєрідний гостинний захід: «Брейк-кава з директором коледжу», на якому Ірина Антонівна в теплій, гостинній обстановці бесідувала з учнями шкіл, знайомила з коледжем, відповідала на запитання та розкривала життєве кредо коледжу: «Ми не намагаємося стати кращими за інших, ми прагнемо стати кращими за нас сьогоднішніх» (див світлини).

IMG_6927

SDC10301

Найчисельніші делегації склали учні випускних класів із шкіл: №3, №6, №7, №9, № 11. Всього побувало на екскурсії в коледжі понад 150 учнів. Профорієнтаційна робота набирає все більшої активності. Розпочалися виступи агітбригади коледжу в колективах загальноосвітніх шкіл міста та району. Маємо надію, що такі заходи принесуть позитивні результати в наборі учнів та студентів на 2014-2015 навчальний рік.

Галина Сенченко,
заступник директора коледжу з виховної роботи
Світлини з архіву коледжу


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print