ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА МАЙСТЕРНЯ

20 грудня ц. р. ініціативна група факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти у складі канд. пед. наук, доц. кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти Наталі ЗАХАРОВОЇ та здобувачів вищої освіти спеціальності Соціальна робота Наталі РИБНІКОВОЇ  та Антона СЕРДЮЧЕНКО (організатор  –  ас. кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти Наталія МИХАЙЛЕНКО) відвідали заклади загальної середньої освіти м. Токмака та Токмацького району Запорізької області з метою проведення профорієнтаційної роботи.

Представники педагогічного колективу та школярі були ознайомлені з історією та сучасним станом Бердянського державного педагогічного університету: діяльністю факультетів та спеціальностями, за якими готують фахівців; професорсько-викладацьким складом; матеріально-технічною базою; роботою органів студентського самоврядування. Крім того, майбутні соціальні працівники, спираючись на власний успішний досвід, розповіли про можливості особистісного розвитку, реалізації професійного та творчого потенціалу студентської молоді.

Спілкування з учнівською молоддю проходило в інтерактивному форматі – школярам було запропоновано ознайомитися з формулою успішного вибору професії, проаналізувати власні ресурси, необхідні для освоєння того чи іншого виду професійної діяльності, визначити конкретні кроки на шляху до омріяної професії. Крім того, було презентовано відеоролик про насичене життя факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти, який викликав жвавий інтерес та емоційний відгук серед учнівської молоді, а також роздаткові матеріали у вигляді буклетів, що містять усю необхідну інформацію для майбутнього абітурієнта.

Дирекція закладів привітно та тепло приймала гостей, надавала технічне забезпечення та висловлювала інтерес щодо подальшої співпраці.

 

 

Наталя РИБНІКОВА,
здобувачка вищої освіти І (бакалаврського) рівня
спеціальності Соціальна робота
факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print