Природничо-наукова діяльність майбутніх учителів початкової школи: міжнародний вектор

Природничо-наукова діяльність майбутніх учителів початкової школи неодноразово була представлена на всеукраїнському рівні, а також студенти намагалися висвітлювати проблеми трансформації природничої галузі в умовах НУШ на міжнародній науковій платформі.

Так, майбутні фахівці с16 гр. Тетяна ФАТЬЯНОВА, Анастасія ПЕТРЕНКО, Валерія ДОНЕНКО, Дар¢я КРАВЧЕНКО та Оксана АКІНІНА брали участь в 8 міжнародній науково-практичній конференції “Perspectives of world science and education”, яка відбулася 22–24 квітня ц.р. у м. Осака (Японія).

Студенти підготували тези на тему з модернізації освітнього простору викладання курсу «Я досліджую світ» (керівниця – професорка, завідувачка катедри початкової освіти Алла КРАМАРЕНКО). Вивчаючи дисципліну природничо-суспільствознавчої спрямованості, майбутні фахівці мали можливість отримати компетентності щодо оновлення освітнього простору в умовах НУШ та опанувати сучасні методики викладання природничої, громадянської, історичної освітніх галузей в початковій школі на практиці. Саме сучасний стан викладання курсу «Я досліджую світ» для здобувачів початкової освіти досліджувався студентами, також було представлено й зарубіжний досвід в контексті проблеми. Оргкомітетом було відзначено наукові доповіді.

Вітаємо дівчат та бажаємо наступних вдалих наукових пошуків!

За матеріалами катедри початкової освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print