Біо(еко)етична діяльність магістрів початкової освіти: міжнародна платформа

Магістри початкової освіти продовжують вдосконалюватися як майбутні науковці.

Так, студентка Юлія ЛОГОЗИНСЬКА брала участь в 4 міжнародній науково-практичній конференціїEURASIAN SCIENTIFIC CONGRESS” , яка відбулася 19–21 квітня ц.р. у м. Барселона (Іспанія).

А Оксана МАЛЮГА та Юлія ПЕРЧИЦЬ – у 8 міжнародній науково-практичній конференції “Perspectives of world science and education”, яка відбулася 22–24 квітня ц.р. у м. Осака (Японія).

Магістрантки підготували тези з біо(еко)етичної діяльності молодших школярів в умовах НУШ (керівниця – професорка, завідувачка катедри початкової освіти Алла КРАМАРЕНКО). Вивчаючи дисципліну «Біо(еко)етична діяльність вчителя початкової школи», майбутні фахівці мали можливість отримати компетентності щодо організації еколого орієнтованого освітнього простору здобувачів початкової освіти в умовах модернізації. Біо(еко)етика як наука все ефективніше охоплює процес підготовки молодших школярів до взаємовідносин в системі «навколишнє середовище – учень», до природозбережувальних практик в умовах сталого розвитку суспільства та готовності власного здоров’язбереження в сучасних умовах, загрозах панденемії.

Наукові доповіді оргкомітетом було відзначено сертифікатами.

Вітаємо дівчат та бажаємо наступних вдалих наукових пошуків!

За матеріалами катедри початкової освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print