Прийняли до лав психологів

Психологія – цікава наука, вивчати яку не набридне ніколи! Проте це твердження справедливе лише для невипадкових людей, а саме для тих, хто обрав цю професію за велінням серця.

25 лютого 2021 року стало особливим днем в житті здобувачів вищої освіти 1 курсу спеціальності 053 Психологія, адже вони, за ініціативи викладачів кафедри психології, пройшли традиційний обряд посвяти у психологи!

Куратор 12П групи Вікторія Федорик провела студентів через цікавий та інтригуючий шлях нелегких випробувань, які вони мали подолати, аби знайти фрагмент пазлу, який, після завершення квесту, здобувачі збирали усією дружньою командою. У такі моменти неабияк відчувається єднання групи, командний дух та прокладається спільний шлях до мети.

З Привітальним словом до першого курсу звернулася декан факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв Людмила Коваль. Вона побажала здобувачам постійно розвиватися, розширяти свій кругозір та відчувати душею людей, з якими майбутні психологи будуть працювати.

Завідувачка кафедри психології Олена Горецька привітала психологів з маленьким, але значущим святом, та запросила здобувачів вищої освіти 1 курсу Микиту Кузнєцова і Єву Макух для зачитування традиційної клятви психолога.

Як символ єднання з родиною психологів, студентам подарували значки, що є підтвердженням того, що з цього моменту кожен першокурсник може твердо сказати: «Я – психолог!» та нести це призначення далі з гордістю та вірою в себе.

Вітаємо здобувачів вищої освіти 1 курсу 12П групи з такою визначною подією! В добру путь!

Наталія Варбанська,

старший лаборант кафедри психології

Бердянського державного

педагогічного університету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print