Інтерактивне заняття «Media. Music. Movies»: удосконалення навичок англомовної комунікації здобувачів спеціальності 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво)

Насичено та яскраво відбулося заняття «Media. Music. Movies» з дисципліни «Інтерактивний курс англійської мови» для студентів 2 курсу ФППОМ (спеціальність 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво), яке підготувала та провела 26 лютого 2021 року кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри іноземних мов і методики викладання Бердянського державного педагогічного університету Оксана Халабузар.

Цього разу здобувачі вищої освіти БДПУ мали змогу не тільки вдосконалити власні навички англомовної комунікації, опановуючи лексико-граматичний навчальний матеріал із професійно-спрямованим навантаженням, але й відчути себе у ролі ведучих та учасників телевізійних шоу, презентуючи власне бачення сучасних тенденцій у сфері медіа, проводячи кастинги на заміщення вакантних посад модераторів телеканалів.

Після перегляду уривків мюзиклів та відео-кліпів студенти спробували себе у ролях кінокритиків та кінорежисерів, музикантів, композиторів, аналізуючи чинники створених музичних шедеврів, тонкощі їхньої партитури та особливості виконання вокальних та інструментальних музичних творів.

Відповідно до програми дисципліни «Інтерактивний курс англійської мови» заняття базувалося на таких принципах: ревалентність – орієнтованість на сучасні вимоги інформатизованого суспільства та професійні потреби студентів; активність – студенти були активними учасниками освітнього процесу;  розвиток особистості – підкреслено важливість особистісного та інтелектуального розвитку студентів і закладено умови для розвитку логічності мислення та мовлення;  професійне вдосконалення – передбачало розвиток навичок англомовної комунікації у контексті інтерактивного навчання з професійним навантаженням відповідно до спеціальності 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво). Застосування нестандартних форм та методів роботи, залучення онлайн ресурсів сприяло створенню живої атмосфери партнерської комунікації.

За матеріалами доцентки Оксани Халабузар


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print