Кожне завтра починається вже сьогодні

27 лютого 2021 року на базі Палацу культури «Іскра» (м. Маріуполь) за сприяння та підтримки асоціації діячів культури і мистецтв Донеччини, Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України, Донецького обласного навчально-методичного центру культури відбувся V Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Творчий простір», у якому взяли участь більше 100 учасників різних вікових категорій у жанрі інструментального та вокального мистецтва.

Конкурсні номінації фестивалю-конкурсу оцінювало компетентне журі у складі голови – Юрія Смаковського, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін БДПУ, членів – Віри Бурназової, кандидатки педагогічних наук, доцентки кафедри теорії та методики мистецьких дисциплін, заступниці декана з навчально-методичної роботи факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв БДПУ, Михайла Левандовського – викладача-методиста вищої категорії предметно-циклової комісії «Фортепіано» Харківського фахового музичного коледжу ім. Б. М. Лятошинського, громадського діяча, лауреата міжнародних та всеукраїнських конкурсів, лауреата харківського міського конкурсу «Молода людина року» в номінації «Культура і мистецтво», Марини Боганчі – провідного викладача вищої категорії, заступника директора з навчальної роботи Дитячої школи мистецтв №6 м. Харкова, громадського діяча, лауреата всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

Професійне журі високо оцінило виконавську майстерність учасників фестивалю-конкурсу та визначило найкращих. Серед учасників були і випускники спеціальності «Музичне мистецтво» БДПУ різних років та їхні вихованці.

Вітаємо переможців та учасників V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Творчий простір», бажаємо їм нових творчих злетів та омріяних перемог і з нетерпінням чекаємо у стінах Бердянського державного педагогічного університету вже в якості здобувачів вищої освіти освітньо-професійної програми Середня освіта (музичне мистецтво та англійська мова)!

За значний внесок у розвиток національної української культури, духовно-патріотичне виховання підростаючого покоління в умовах становлення громадянського суспільства незалежної України, плідну співпрацю у складі журі фестивалю-конкурсу доценти Віра Бурназова та Юрій Смаковський нагороджені дипломами.

За матеріалами кафедри теорії та

методики навчання мистецьких дисциплін


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print