Пишаємося тим, що ми – випускники БДПУ!

Залишились позаду лекції та семінари, курсові роботи, конференції та вебінари, свята та громадські події, якими були наповнені студентські роки. Фахова освіта, низка ключових компетентностей, корисні знайомства, вірні друзі та однодумці, яскраві моменти та спогади – ось такий доволі значний здобуток залишився в нас по завершенні навчання в Бердянському державному педагогічному університету на факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв.

У скрутні часи для нашої держави, коли життя перевіряє нас на міцність (фізичну, моральну, інтелектуальну), ми маємо пам’ятати про дві речі: для чого ми тут і завдяки кому.
Ми тут для того, щоб вже зараз готувати підґрунтя для відбудови нашої країни.Обраний у мирний час фах учителя початкової школи набуває нового сенсу. Адже саме через важкі випробування ми маємо прийти до школи і виховувати нове покоління українців.
Ми вдячні всьому педагогічному колективу, який залишився вірним своїй професії та продовжив тримати освітній фронт України. Наш університет – це, передусім, люди, які в ньому працюють і здатні підтримати у складній ситуації.
Хочемо висловити слова подяки ректору БДПУ – професору Ігорю Богданову – за ці чудові та світлі студентські роки, за людяність і всебічну допомогу у вирішенні найрізноманітніших питань.
Висловлюємо нашу щиру подяку деканові факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв, професорці Людмилі Коваль за її вагомий внесок у наше становлення як особистостей і фахівців.
Не можемо залишити без уваги й виразити слова подяки усім викладачам кафедр початкової освіти, педагогіки та психології, які впродовж навчання супроводжували нас на кожному кроці.
Велике спасибі Вам! Вашим зусиллям, Вашій праці, Вашому терпінню і розумінню немає ціни. Ви дали нам можливість і змогу відчути себе тими, хто ми є поруч із Вами, і ким будемо в майбутньому, коли вийдемо зі стін університету.
Ми від душі зичимо міцного здоров’я і довголіття, доброго настрою і благополуччя, легких рішень у простих і складних життєвих ситуаціях. Мирного неба, тиші та спокою всій Україні!
Ми пишаємося тим, що обрали саме Бердянський державний педагогічний університет і спеціальність 013 Початкова освіта. Упевнені, що через багато років із гордістю будемо згадувати наш університет, у якому минули найкращі роки життя.

Посилання на відео: https://www.facebook.com/100072158936037/videos/3380548972274130

Магістри факультету психолого-педагогічної
освіти та мистецтв спеціальності 013 Початкова освіта


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print