Питання національно-патріотичного виховання

Той факт, що до складу координаційної ради при міському голові з питань національно-патріотичного виховання та формування здорового способу життя громадян міста входять три представники нашого університету (провідний фахівець з виховної роботи БДПУ Анетта Омельченко, директор Науково-дослідного інституту слов’янознавства та компаративістики Софія Філоненко та редактор газети БДПУ «Університетське Слово» Степан Герилів) говорить сам за себе. І це, звичайно, сприяє тому, що університетська робота з студентами щодо національно-патріотичного виховання стає більш змістовною, масштабнішою, виходить на загальноміський та науковий рівень.

Сьогодні в міськвиконкомі пройшло перше цьогорічне засідання Ради, на якому обговорювалися питання: «Про реалізацію в місті виконання завдань президента України щодо належної підготовки до відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка» (заступник міського голови С. В. Матвеєв, головний архітектор міста М. М. Немно); «Про підсумки виконання в 2013 році спільних заходів виконкому та координаційної ради з питань військово-патріотичного виховання молоді міста (голова громадської організації інвалідів війни та збройних сил М. Ф. Філімонов); «Про презентацію здорового способу життя для бердянців під час спортивних занять в міському Палаці спорту (директор КП Міський палац спорту С. М. Кашпор); «Про затвердження плану діяльності координаційної ради у 2014 році» (секретар координаційної ради І. І. Зубрицький).

Голова координаційної ради, керуючий справами виконкому В. І. Чанишев, заступник голови координаційної ради, начальник відділу організаційної роботи та внутрішньої політики виконкому О. Ю. Мягченко, члени координаційної ради Н. В. Скиртач, А. І. Омельченко, С. М. Герилів, В. Ф. Пилипенко, І. І. Іванченко та інші, що брали участь в обговоренні цих питань, відзначили високий рівень минулорічної роботи в національно-патріотичному вихованні молоді та формуванні здорового способу життя громадян міста, внесли деякі корективи в плани майбутньої роботи (див. світлини).

«Університетське Слово»

Світлини редакції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print