Разом до ментального здоров’я

Воєнний час є випробуванням для суспільства, а особливо для учасників освітнього процесу. Педагоги та здобувачі освіти стикаються з численними викликами, які значно впливають на їхнє ментальне здоров’я. У ситуації, коли психіка піддається постійним травматичним факторам, підтримка ментального здоров’я стає пріоритетом, адже від цього залежить не лише освітній процес, але й якість життя всіх залучених у нього осіб.

Саме тому 1 листопада 2024 року для викладачів і студентів факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв співробітниками кафедри початкової освіти (модераторки: кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри початкової освіти Лада Чемоніна; кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри початкової освіти Марина Нестеренко) було проведено воркшоп на тему «Ментальне здоров’я суб’єктів освітнього процесу — основа гармонійного розвитку нації». У ролі спікерки виступала координаторка Кризової психологічної допомоги Дніпра по роботі з ВПО, координаторка обласної програми «Хібукі терапія – відкриті обійми», кризова консультантка, користувачка за методом біосугестивної терапії, членкиня Українського Союзу Психотерапевтів Ольга Конюшенко.

Зустріч була проведена у звичному форматі: представлення спікерки, запитання до неї від студентів і викладачів. Присутніх зацікавила інформацію про пошук українського формату хібукі-терапії, шляхи підтримки власного ментального здоров’я, що є важливим чинником у воєнний час. «Родзинками» цього заходу стали практичні базові вправи, які  кожен з учасників «відпрацював» особисто, а саме: сенсорне споживання улюбленого теплого напою чи води, заспокійливі дихальні вправи, що допомагають вивести людину зі стану панічної атаки.

Дякуємо усім учасникам за відкрите спілкування та пошуки рішень для стабілізації емоційного стану та подолання стресу. Чекаємо на нові цікаві зустрічі!

За матеріалами кафедри початкової освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print