Разом із відомими науковцями з України та Польщі

  Доцент кафедри історії та філософії гуманітарно-економічного факультету БДПУ Юрій Федорик 24-27 вересня ц. р. брав участь у Конгресі ініціатив Східної Європи (КІСЄ), який відбувається щороку в польському місті Любліні і є місцем зустрічі тисяч експертів, фахівців, які діляться практичним досвідом транскордонного і міжнародного співробітництва країн Східної Європи, є платформою для діалогу наукового, культурного та освітнього середовища, представників мас-медіа, державної влади Польщі та сусідніх країн, представників місцевого самоврядування, бізнесу і промисловців цієї частини Європи.

   КІСЄ проходив під почесним патронатом Єврокомісії та за сприянням Міністерства іноземних справ Республіки Польща. В рамах Конгресу передбачалася робота різних ліній: «Регіональне партнерство», «Місцева демократія», «Наука та освіта», «Туризм», «Культура» «Політика та безпека», «Спадщина і поєднання» тощо, які поділялися в свою чергу на велику кількість панельних секцій. Учасником лінії «Політика та безпека» та секції «Німеччина-Польща-Росія Путіна 4.0: (гео)політика і безпека» разом із відомими науковцями з України та Польщі став і гість з Бердянська, який виступив із доповіддю: «Російсько-український конфлікт: погляд з Бердянська».
   Після проведення панельної секції відбулася жвава дискусія за участю аудиторії. Слід зазначити, що робота секції стала можливою завдяки патронату Фонду ім. Конрада Аденауера в Польщі, Інституту політичних наук і міжнародних справ Католицького люблінського університету ім. Іоанна Павла ІІ, Східноєвропейської мережі університетів Католицького люблінського університету, Товариства науки і культури «Лібра».

1KIEW-2018  KIEW-2018

2KIEW-2018
 

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами Юрія Федорика)

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print