Разом з роботодавцями

9 вересня на базі міського відділу освіти відбулося чергове засідання комітету роботодавців освітньо-професійної програми «Управління закладом освіти». Головував начальник відділу освіти Володимир Миколайович Липський.

Від кафедри менеджменту та адміністрування були присутні Василь Крижко, Сергій Немченко та Ольга Старокожко. Від студентства – магістрант Микита Кіров.

Було розглянуто питання результативності рекрутингу здобувачів другого освітнього рівня – майбутніх керівників закладів освіти (інформація завідувача кафедри Василя Крижка). Всього станом на 5 вересня 2020 року до БДПУ зараховано 32 здобувачі цієї ОПП. Маємо сподівання, що з 14 вересня, у додатковому наборі будуть ще бажаючі здобути управлінську освіту.

Директорка багатопрофільної гімназії №2 Наталія Данилова та директор Бердянської спеціалізованої школи 1-3 ступенів №16 з поглибленим вивченням іноземних мов Володимир Греб підтвердили необхідність магістерської підготовки резерву керівних кадрів освіти.

Новопризначений директор закладу загальної середньої освіти №7, випускник магістратури за профілем кафедри менеджменту та адміністрування, кандидат історичних наук  Юрій Білай, висловив університету вдячність за його якісну підготовку до управлінської діяльності.

Члени комітету роботодавців після дискусії зголосилися щодо змісту курикулуму ОПП «Управління закладом освіти» на 2020 рік.

Кожен член комітету роботодавців отримав кейс документів до ОПП та презентаційні книжки «Ґенеза провідництва».

Василь Крижко,

завідувач кафедри менеджменту та адміністрування БДПУ

(світлини з архіву кафедри)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print